Erkekler için kıyafet hileleri

0 yorum

Kıyafet hileleri yapabilmek için öncelikle vücut tipimizi iyi bilmek gerekir. Vücut tipleri zayıftan şişmana doğru sıraladığımızda ektomorf, mezomorf, endomorf isimlerini alır.

Eğer normalden iri bir vücuda (endomorf) sahipseniz, sizi daha zayıf ve uzun gösterecek kıyafetler seçmeniz gerekecektir. Yanlış seçimler sizi olduğunuzdan daha da iri gösterip kötü bir görüntü çizdirebilir. Bu yüzden dikkatli bir şekilde parçalar seçmeniz önem arz etmektedir. Örneğin boyuna çizgili ve hafif bol T-shirtler, gömlekler, sweatshirtler göbekli insanları kamufle etmede önemli bir hiledir.

 Eğer normalden daha zayıf bir vücuda (ektomorf) sahipseniz, sizi olduğundan daha yapılı ve iri gösterecek kıyafetlere başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde çok zayıf bir görüntü çıkarırsınız ortaya ve bu da özgüveninizi zedeleyip çevrenize "güçsüz" imajı verirsiniz. Örneğin düz bir T-shirt üzerine önünü açık bırakacak şekilde giydiniğiz bir gömlek veya ceket sizin daha da iri görünmenize yardımcı olacaktır.

Eğer ideal olarak kabul edilen bir vücuda (mezomorf) sahipseniz, zaten yapılı ve çekici bir vücudunuz olduğundan (abartıya kaçılmadığı müddetçe)  ne giyseniz yakışacaktır. Yİne de birey hangi vücut tipinde olursa olsun ufakta olsa kıyafet hilelerine başvurmanın yararı vardır.

Yukarıda bahsedilen giyim hilelerindeki tüm parçaları Abluka Online isimle web sitemizde son derece zengin ürün çeşitleriyle (üst giyim, alt giyim, takım, ayakkabı, aksesuar) rahatlığa ve şıklığa siz de sahip olun.

 

Doğru Kalıpta Kıyafet Seçimi Yapmak

Bol Kalıp Ürünler: Genellikle zayıflar ve uzun boylular tercih edip ideal görüntüye sahip olmaya çalışabilirler. Bol kalıp ürünler kusur örtücü ve dengeleyici ürünlerdir.

Dar Kalıp Ürünler: Standart boy ve kiloya sahip olan kişilerin kullanabileceği ürünlerdir. Kısa boylular ise pantolonu kısa seçmemek ya da üst giyimdeki parçaları uzun seçmemek gibi çeşitli detaylara dikkat ederek istedikleri görüntüyü elde edebilirler.

www.ablukaonline.com sitemizin alt giyimi bölümünde dar ve bol kalıptaki rahatlığı ve şıklığı bir arada barındıran pantalonlar, eşofmanlar, şortlar günümüz moda anlayışını yakından takip eden tasarımcılar tarafından tasarlanmıştır. Kaliteli kumaşlarıyla ödediğiniz ücreti sonuna kadar hak edeceğinden eminiz.

Yorum Bırak

Tüm yorumlar yayına girmeden önce kontrol edilmektedir
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.
You have successfully subscribed!
ico-collapse
En Son Gezilenler
ic-cross-line-top
Başa Dön
ic-expand
ic-cross-line-top