ABLUKAONLINE.COM üzerinden alışveriş yapmak oldukça kolaydır.

Yalnızca aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:

01.

Almak istediğiniz giysi türünü (T-Shirt, Pantolon vb.) seçin.

02.

İlgilendiğiniz ürünü/ürünleri görüntüleyin. Yalnızca bir tıklamayla ürünün detaylı görünümüne, içeriğine, mevcut bedenlerine, ürün koduna ve fiyatına erişebilirsiniz.

03.

Bir giysi seçin ve ürünü Alışveriş Sepetine ekleyin. Ardından alıverişe devam edebilir veya siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca, ürün detayları sayfasına girmenize gerek kalmadan ürünü doğrudan görüntüsünden Hızlı Gözat seçeneğinden Alışveriş Sepetinize ekleyebilirsiniz. İstediğiniz ürünün/ürünlerin bedenini ve rengini hemen oradan seçebilirsiniz.

Siparişinizi tamamlamak için Alışveriş Sepetine tıklayın.

04.

Alışverişe devam etmek istiyorsanız bu süreci tekrarlayın. Alışverişiniz bittiğinde, "ALIŞVERİŞ SEPETİ" seçeneğine ve ardından "ALIŞVERİŞİ TAMAMLA" seçeneğine tıklayın.

05.

Bu aşamada üyelik bilgilerinizle devam etmek için üst kısımda bulunan "Oturum Aç" seçeneği ile üye girişi yapabilir ve bilgilerinizi otomatik doldurulmasını sağlayabilirsiniz. Bilgilerinizi girdikten sonra doğru olup olmadıklarını kontrol edin ve "Kargo ile devam et" seçeneğine tıklayın.

06.

İndirim kodunuz var ise burada indirim kodunuzu uygulayabilirsiniz. "Ödeme ile devam et" seçeneğine tıklayın.

07.

Bir ödeme yöntemi seçin: İyzico (Visa, Mastercard, American Express, Maestro, Visa Electron), Kapıda Ödeme, Kapıda Kredi Kartı, Havale/EFT. Faturanın teslimat adresinden farklı bir adrese kesilmesini istiyorsanız Fatura Adresi başlığı altından "Farklı bir fatura adresi kullan" seçeneğine tıklayıp adres bilgilerinizi girebilirsiniz.

08.

İyzico: Ödeme ekranından talimatları takip ederek ödeme yapabilirsiniz.

Kapıda Ödeme: Kapıda ürünlerin teslimi sırasında nakit olarak Kargo Personeline ödeme yapabilirsiniz.

Kapıda Kredi Kartı: Kapıda ürünlerin teslimi sırasında kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Havale/EFT: Sipariş tamamlandığında belirtilen IBAN' a ödeme yapabilirsiniz.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.
Başarıyla abone oldunuz!
ico-collapse
En Son Gezilenler
ic-cross-line-top
Başa Dön
ic-expand
ic-cross-line-top